00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Festivalové bary a reštaurácie

V nasledujúcich podnikoch môžu držitelia akreditácii a cinepassov využiť zľavu10 % na konzumáciu:

Carpano

Hlavná 42, Košice

www.carpano.sk


Oficiálna festivalová kaviareň a reštaurácia. Carpano je najstarší, bez prerušenia fungujúci košický podnik v srdci mesta, kde sa už niekoľko dekád stretávajú domáci aj návštevníci mesta. Reštaurácia a kaviareň s veľmi príjemnou atmosférou, kde je ťažko odolať domácej tortičke a dobrej káve, ktoré si môžete vychutnať v pohodlných kreslách, a letnou terasou s výhľadom na spievajúcu fontánu.

Jazz Club Café Restaurant

Kováčska 39, Košice

www.jazzclub-ke.sk


Tri podniky pod jednou strechou : cafe – restaurant – disco. Podnik s vyše 24 ročnou históriou. Jazz Club Café Restaurant je už roky orientačným bodom na mape Košíc.

CAMELOT restaurant & café

Kováčska 19, Košice

www.restaurant-camelot.sk


Kvalita našej TANKOVEJ PLZNIČKY je prvoradá. Čapujeme ju s láskou a skúsenosťami z ozajstných českých hospôd. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a sezónnych surovín a ich ponuka je obmieňaná každý deň.

Casablanca

Biela 260/1, Košice

www.casablancacafe.sk


Casablanca Cafe je štýlová kaviarnička v centre Košíc, ku ktorej neodmysliteľne patrí kvalitná káva, miešané drinky a skutočná zábava.
Počas teplých letných dní Vás radi uvidíme na našej letnej terase, na ktorej máme čas od času aj malú, no prijemnú párty s Dj-om.

Dobré Bistro

Garbiarska 14, Košice

www.dobrebistro.sk


Ochutnajte naozaj zdravé jedlá, zaujímavé krémové polievky, lahodné raw dezerty a kvalitnú kávu. Kvalita produktov je pre nás prvoradá.

Pivovar Hostinec

Hlavná 65, Košice

www.pivovarhostinec.sk


Pivovar láka svojich hostí už od začiatku niekoľkými zaujímavosťami. Je totiž postavený v Levočskom dome, ktorý predstavuje jeden z neodmysliteľných symbolov Košíc. Je to pútajúci krásny gotický dom – najstarší v Košiciach.

Pub u Kohúta

Hrnčiarska 23 , Košice

www.pubukohuta.sk


Ideálne miesto pre stretnutie v centre mesta Košice , posedenie a relax s vyše 25 ročnou históriou.“Kohút“ je označený ako Pilsner Music Restaurant, pretože sa v ňom čapuje svetová „tanková Plzeň“ (Pilsner Urquell) , varí poctivá domáca stredoeurópska kuchyňa, a príjemné posedenie často dopĺňa kvalitná živá hudbobná projekcia.

Pokhoi

Bočná 407/8, Košice

www.facebook.com/pokhoikosice


Pokhoi sa nachádza v jednom z dvorov na Hlavnej ulici a je tam naozaj pokoj. Terasa vyzerá ako z dovolenkovej pohľadnice a má aj takú atmosféru. Sedíš vedľa budovy obrastenej brečtanom, nad tebou svieti šnúra zo žiaroviek a počúvaš životné pravdy lokálov. Dokonca dostaneš k nápojom aj chrumky zadarmo.

Fest Coffee & drink Bar

Hlavná 41,Košice

www.facebook.com/festisbestbar/


Príjemné prostredie v útulnom priestore s letnou terasou hneď pod Urbanovou vežou. Miesto kde sa každý nájde.

Pilsner Urquell Pub Košice Aupark (2. poschodie)

Námestie osloboditeľov 1, Košice

www.pilsnerurquellpub.sk/


Pilsner Urquell Pub ponúka svojim hosťom najčerstvejšie, nepasterizované pivo Pilsner Urquell čapované priamo z tankov, a výbornú kuchyňu. Okrem tradičných českých špecialít, ponúkame aj jedlá k pivu, steaky, šaláty a denné menu aj počas víkendov. Jedinečný interiér je zariadený v štýle Original Pilsner Urquell Restaurant.

Vo vybraných podnikoch označených logom ART FILM FESTu, môžete nájsť ďalšie zľavy.

ODPORÚČAME:

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, Košice

www.tabacka.sk


Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.V Tabačke nájdete aj festivalový bar, ktorý bude počas Art Film festu otvorený od 10:30 do 03:00.