00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Festivalové bary a reštaurácie

V nasledujúcich podnikoch môžu držitelia akreditácii a cinepassov využiť zľavu10 % na konzumáciu:

Carpano

Hlavná 42, Košice

www.carpano.sk


Oficiálna festivalová kaviareň a reštaurácia. Carpano je najstarší, bez prerušenia fungujúci košický podnik v srdci mesta, kde sa už niekoľko dekád stretávajú domáci aj návštevníci mesta. Reštaurácia a kaviareň s veľmi príjemnou atmosférou, kde je ťažko odolať domácej tortičke a dobrej káve, ktoré si môžete vychutnať v pohodlných kreslách, a letnou terasou s výhľadom na spievajúcu fontánu.

Jazz Club Café Restaurant

Kováčska 39, Košice

www.jazzclub-ke.sk


Tri podniky pod jednou strechou : cafe – restaurant – disco. Podnik s vyše 24 ročnou históriou. Jazz Club Café Restaurant je už roky orientačným bodom na mape Košíc.

CAMELOT restaurant & café

Kováčska 19, Košice

www.restaurant-camelot.sk


Kvalita našej TANKOVEJ PLZNIČKY je prvoradá. Čapujeme ju s láskou a skúsenosťami z ozajstných českých hospôd. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a sezónnych surovín a ich ponuka je obmieňaná každý deň.

Casablanca

Biela 260/1, Košice

www.casablancacafe.sk


Casablanca Cafe je štýlová kaviarnička v centre Košíc, ku ktorej neodmysliteľne patrí kvalitná káva, miešané drinky a skutočná zábava.
Počas teplých letných dní Vás radi uvidíme na našej letnej terase, na ktorej máme čas od času aj malú, no prijemnú párty s Dj-om.

Le Jour

Hlavná 65, Košice

www.facebook.com/lejourkosice


Moderný design baru a kaviarne s perfektnou atmosférou ukrytý v národnej pamiatke gotického Levočského domu v Košiciach tvorí výnimočný kontrast času.

Dobré Bistro

Garbiarska 14, Košice

www.dobrebistro.sk


Ochutnajte naozaj zdravé jedlá, zaujímavé krémové polievky, lahodné raw dezerty a kvalitnú kávu. Kvalita produktov je pre nás prvoradá.

Pivovar Hostinec

Hlavná 65, Košice

www.pivovarhostinec.sk


Pivovar láka svojich hostí už od začiatku niekoľkými zaujímavosťami. Je totiž postavený v Levočskom dome, ktorý predstavuje jeden z neodmysliteľných symbolov Košíc. Je to pútajúci krásny gotický dom – najstarší v Košiciach.

U hoblíka

Hrnčiarska 952/21, Košice

www.facebook.com/uhoblika


Podnik U Hoblíka sa nachádza v umeleckom stolárskom remeselnom dome na Uličke remesiel. Degustovať tu môžete 12 druhov pív a 100 destilátov.

Pokhoi

Bočná 407/8, Košice

www.facebook.com/pokhoikosice


Pokhoi sa nachádza v jednom z dvorov na Hlavnej ulici a je tam naozaj pokoj. Terasa vyzerá ako z dovolenkovej pohľadnice a má aj takú atmosféru. Sedíš vedľa budovy obrastenej brečtanom, nad tebou svieti šnúra zo žiaroviek a počúvaš životné pravdy lokálov. Dokonca dostaneš k nápojom aj chrumky zadarmo.

Street food corner pred Kinom Úsmev

Kasárenské námestie 1, Košice

https://www.facebook.com/pg/kosicestreetfood


Street Foodová zóna pred Kinom Úsmev Vám každý deň počas letnej sezóny prináša poctivo pripravené špeciality zo svetovej pouličnej kuchyne vhodnej aj pre vegetariánov. Počas trvania festivalu Art Film Fest majú naši predajcovia pripravené špeciálne festivalové menu.

Vo vybraných podnikoch označených logom ART FILM FESTu, môžete nájsť ďalšie zľavy.

ODPORÚČAME:

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, Košice

www.tabacka.sk


Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.