00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Divácka súťaž

Ohodnoťte, ako sa Vám páčili filmy, ktoré ste videli počas 25. ročníka Art Film Fest a zapojte sa tak do súťaží o ceny od TV JOJ a Art Film Fest. Stačí pár klikov a ste v hre.

Divácka súťaž TV JOJ o najlepší európsky film!

V programe 25. ART FILM FESTu je zaradených 63 celovečerných hraných filmov, ktoré vznikli na európskom kontinente. Sú zastúpené vo väčšine vybraných sekcií a predstavujú mnohorakú žánrovú, tematickú i umeleckú orientáciu. Televízia JOJ už po druhý raz vyhlasuje divácku súťaž o najlepší európsky film. Diváci a návštevníci AFF môžu určiť ten svoj „naj“ európsky film prostredníctvom internetového hlasovania.

Každý návštevník má možnosť ohodnotiť všetky filmy, ktoré videl. Na základe diváckeho hlasovania vyberieme najlepší európsky film, ktorý získa najvyššie ohodnotenie.  Víťazný titul bude vyhlásený na slávnostnom záverečnom ceremoniáli v sobotu 24. júna.

Súčasne bude z divákov hlasujúcich za európske filmy vyžrebovaných 10 účastníkov súťaže, ktorí získajú ceny z televízie JOJ.

Následne bude vyžrebovaných zo všetkých hlasov 5 divákov, ktorí  získajú od Art Film fest cinepassy na budúci rok. Do súťaže budú zaradené všetky hlasy cez cinepassy, vstupenky a akreditácie.  Mená výhercov zverejníme na festivalovej web stránke. Pre odovzdanie ceny je potrebné predložiť výherný lístok.

Najlepší európsky film bude vyhodnotený na základe všetkých hlasov európskym filmom, prijatých v  rezervačnom systéme festivalu do 23.06.2017 21:00. Z týchto hlasov vyberieme aj výhercov , ktorí získajú ceny od televízie JOJ.

Hlasovanie za všetky filmy bude prebiehať aj naďalej. Hlasovanie ukončíme 3.7.2017 o 12:00 a zo všetkých hlasov vyžrebujeme piatich výhercov cinepassov na budúci ročník festivalu. Výhercovia budú uvedení na stránke festivalu.