00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Divácka súťaž

Vyhrajte titul Najaktívnejší divák alebo sa zapojte do hlasovania o Divácke ceny. Stačí chodiť do kina, občas pár klikov a ste v hre. Hlasovanie prebieha na stránke www.cinepass.sk/aff

Cena pre najaktívnejšieho diváka

Do súťaže o najaktívnejšieho diváka Art Film Festu sa môže zapojiť každý divák, ktorý si zakúpi festivalový cinepass AFF a pri vstupe do kinosály sa ním počas 26. ročníka festivalu riadne preukáže.

Víťazom súťaže sa stane ten divák, ktorý počas AFF navštívil najviac filmových predstavení.

Navštívené predstavenia sa časovo nemôžu prekrývať.

Hlasovanie je realizované vďaka systému MyCinepass, ktorý 23.6.2018 o 19.00 h elektronicky vyhodnotí najaktívnejšieho diváka. Jeho meno zverejní AFF na svojich webových stránkach a sociálnych sieťach dňa 24.6.2018 a zároveň jeho meno vyhlási aj počas Záverečného ceremoniálu v Kunsthalle dňa 23. júna po 20-tej hodine.

Víťaz získa voľný cinepass na ďalší ročník AFF, ktorý mu odovzdá usporiadateľ festivalu 1.6.2019.Cenu v podobe päťlitrového sudu Pilsner Urquell mu po vzájomnej dohode odovzdá partner súťaže, najneskôr do 1.8.2018.

Divácka cena JOJ Cinema za dlhometrážny film

Televízia JOJ aj tento rok vyhlásila divácku súťaž o najlepší dlhometrážny film. Diváci a návštevníci AFF ho môžu určiť prostredníctvom internetového hlasovania. Víťazný titul bude vyhlásený na slávnostnom záverečnom ceremoniáli v sobotu 23. júna.

Najlepší divácky film v tejto kategórii bude vyhodnotený na základe všetkých hlasov hraným filmom, prijatých v  rezervačnom systéme festivalu od 15.6. do 22.06.2018, do 18.00 h. Televízia JOJ poskytne vyžrebovanému hlasujúcim nasledovné ceny:

1. miesto: pozvánku na nakrúcanie relácie Inkognito a spoločnosť MOTOR – CAR Košice poskytne tomuto vyžrebovanému hlasujúcemu na jeden víkend automobil Kia.

Ďalším desiatich vyžrebovaným účastníkom hlasovania venuje televízia JOJ darčekový balíček.

Divácka cena AFF za najlepší súťažný krátky film

ART FILM FEST tento rok po prvý raz vyhlásil divácku súťaž o najlepší krátky film. Diváci a návštevníci AFF ho môžu určiť prostredníctvom internetového hlasovania. Víťazný titul bude vyhlásený na slávnostnom záverečnom ceremoniáli v sobotu 23. júna.

Najlepší divácky krátky film bude vyhodnotený na základe všetkých hlasov v sekcii krátkych súťažných filmov, prijatých v  rezervačnom systéme festivalu do 15.06.2018 do 22.06.2018, do 18.00 h. Spoločnosť MOTOR – CAR Košice poskytne vyžrebovanému hlasujúcemu divákovi na jeden víkend automobil Kia a ART FILM FEST cinepass na ďalší rok.