Každý večer naživo s Oskarom Rózsom

KURSALON - Kúpeľná dvorana

17.6.: 21:00

RetroACTEXperience

Kapela v zložení Oskar Rózsa (basgitara), Martin Valihora (bicie) a Eugen Vizváry (klávesy) je zárukou výnimočného umeleckého zážitku.

 

18.6.: 21:00

Michal Bugala New Trio featuring Rueben Rogers (USA) a Martin Valihora

Michal Bugala New Trio je novozaložená formácia popredného slovenského gitaristu, ktorá interpretuje jeho originálne kompozície pohybujúce sa kdesi medzi jazzom, r´n´b, soulom, funkom a hip-hopom. Spolu s Michalom a Martinom Valihorom vystúpi aj džezová elita -  kontrabasista Rueben Rogers, ktorý s Michalom pracoval na albume „Y“.

 

19.6.: 21:00

Roc´hann

Hudobné zoskupenie Roc´hann vzniklo na podnet dvoch Francúzov žijúcich v Bratislave. Prostredníctvom svojich veselých aj smutných námorníckych a tradičných bretónskych piesní chcú Slovákom umožniť spoznať a obľúbiť si kultúru tohto francúzskeho kraja. V tom im pomáhajú aj štyria mladí slovenskí hudobníci. Svoju multikultúrnosť potvrdzujú nielen svojím zložením, ale aj aranžovaním skladieb okorenených folklórom iných európskych krajín.                                                                             

 

20.6.: 21:00

Dano Heriban so skupinou                                                                   

Dano Heriban sa do povedomia verejnosti dostal predovšetkým ako herec, ide však aj o originálneho a talentovaného pesničkára, čo potvrdzuje účasťou na viacerých zaujímavých hudobných projektoch.  Jeho tvorbu poslucháči, ale aj kritici prirovnávajú k menám ako Jaro Filip či Dežo Ursiny. Na konte má spolu so svojím „HeriBandom“ dva výnimočné albumy – „Leporelo“ a čerstvý „Na jeden dych“.                                                   

 

21.6.: 21:00

Sto múch                                                                                                       

Originálna banskobystrická skupina Sto múch hrá ekologický funky underground, ktorý rozhodne prospieva životnému prostrediu i brániciam. Pri tvorbe svojich piesní a ich interpretácii kladie dôraz na „slovenský spev“ a jeho zrozumiteľnosť a zvukomalebnosť. V súčasnosti sa hudobníci venujú propagovaniu posledného albumu „Skorotlčúce“.
Koncert prináša Rádio FM

                                                                                                                       

22.6.: 21:00

Lenka Dusilová                                                                                                        

Lenka Dusilová, niekoľkonásobná držiteľka  hudobných cien Anděl, nie je zvyknutá stagnovať a opakovať sa. Stal sa z nej mimoriadny úkaz českej hudobnej scény – od rockovej a popovej hviezdy prešla k osobnému vyjadrovaniu a prijímaniu impulzov z najrôznejších štýlov a mimohudobných zážitkov, čo potvrdila aj na svojom poslednom albume „Baromantika“ alebo  so zoskupením Eternal Seekers. Predstaví sa sólovo s akustickou gitarou.